Vai man ir nepieciešams ārsta nosūtījums?
Pirms nākt pie fizioterapeita, labāk ja ir nosūtījums no ģimenes ārsta, neirologa, traumatologa vai cita speciālista, lai nodrošinātu jums visefektīvāko un Jūsu stāvoklim atbilstošāko terapiju. Mūsu fizioterapeiti izmeklēs Jūs un noteiks diagnozi, taču iespējams tiksiet nosūtīts pie kāda no mūsu speciālistiem diagnozes precizēšanai. Nosūtījums nav nepieciešams ārsta apmeklējumam.

Vai veselības apdrošināšana apmaksās man rehabilitācijas pakalpojumus?
Tas atkarīgs no apdrošināšanas kompānijas un polises. Raivja Aršauska veselības centram ir līgumi ar šādām apdrošināšanas kompānijām: ERGO, SEESAM, GJENSEDIGE, BALVA un AXA. Ja jums ir citas apdrošināšanas kompānijas polise, kur ir iekļauti rehabilitācijas pakalpojumi, samaksājot skaidrā naudā čekus varat iesniegt savai apdrošināšanas kompānijai, un tā Jums atgriezīs par mūsu pakalpojumiem samaksāto naudu.

Kā iespējams norēķināties par pakalpojumiem un kā iespējams vizīti atcelt?
Par pakalpojumiem norēķināsieties vizītes laikā skaidrā naudā vai ar norēķinu karti. Ja nepieciešams apmeklējumu atcelt, par to jāpaziņo centra administratoram ne vēlāk kā 24h iepriekš. Par neierašanos uz nodarbību un savlaicīgu neinformēšanu Jums tiks piemērota soda nauda 50% apmērā no pakalpojuma cenas.

Cik ilgs laiks man jāieplāno apmeklējumam?
Katrs gadījums ir individuāls un atkarīgs arī no saņemtā pakalpojuma. Konsultācijas ilgums ir 30-45 minūtes.

Kas man jāņem līdzi pie fizioterapeita?
Lūdzu ņemiet līdzi nosūtījumu un izmeklējumu rezultātus, kā Rentgena vai Magnētiskās rezonanses attēlus un aprakstus.

Kā man ģērbties?
Tas atkarīgs no ārstnieciskās procedūras, uz ko Jūs ierodaties. Mēs rekomendējam brīvu, ērtu apģērbu, kas neierobežos kustības un ļaus justies komfortabli. Ieteicams par to vienoties ar savu fizioterapeitu.