Galvassāpes parasti saistītas ar diskomforta sajūtu vai sāpēm galvā vai mugurkaula kakla daļā. Tikai retos gadījumos galvassāpes rada nopietni bojājumi vai saslimšanas. Lielākajā daļā gadījumu  galvassāpes mazinās vai pāriet mainot dzīvesveidu, iemācoties relaksācijas metodes, sportojot un dažreiz - izmantojot medikamentus.

Lai mazinātu galvassāpes cilvēki parasti sniedzas pēc pretsāpju medikamentiem, taču patstāvīgas un hroniskas galvassāpes var prasīt alternatīvu ārstēšanu un fizioterapija ir viens no tiem.

Pētījumi liecina, ka biežāk sastopamās - tensijas tipa galvassāpes rada sasprindzinājums mugurkaula kakla daļas un plecu muskularūrā, kā arī žokļa muskulatūrā.
Tensijas tipa galvassāpes parasti tiek saistītas ar stresu, depresiju, satraukumu, galvas traumu un posturāliem aspektiem (stājas traucējumi), sakodiena problēmām. Sāpes ir trulas, spiedošas, un tās pavada nogurums un saspringuma sajūta plecos, kaklā un žoklī.

Fizioterapeiti savā darbā pielieto dabīgas, neinvazīvas metodes, kam atšķirībā no ķīmiskajiem medikamentiem nav nepatīkamo blakusefektu.

Mūsu speciālisti veiks rūpīgu izmeklēšanu, lai noskaidrotu sāpju cēloni un, pielietojot miofasciālas tehnikas, locītavu mobilizāciju, masāžu, fizikālās terapijas procedūras un indivuāli izvēlētus vingrojumus palīdzēs normalizēt muskuļu tonusu un mazināt vai pat apturēt galvassāpes. Tāpat fizioterapeits sniegs ieteikumus pozas korekcijai, lai Jūs izvairītos no atkārtotām galvassāpju epizodēm.

Uzticies fizioterapeitam!