Ginekoloģija un sievietes veselība

Ginekoloģija un sievietes veselība ir medicīnas nozares, kas cieši saistītas ar fizioterapiju un  ietver sevī plaša spektra pakalpojumus, lai ārstētu sarežģijumus saistībā ar grūtniecību, ginekoloģiskām salimšanām, krūts dziedzeru operācijām, u.c.

Mūsu fizioterapeitu komanda šādos gadījumos izmanto multidisciplināru pieeju, kombinējot dažādas fizioterapijas tehnikas - ārstniecisko vingrošanu, manuālas un miofasciālas tehnikas, lai palīdzētu Jums atgūt pašu dārgāko - veselību un pārliecību par sevi.

RA veselības centra fizioterapeitiem, kas nodarbojas ar fizioterapiju ginekoloģijā un sievietes veselībā, ir daudzu gadu pieredze šajā nozarē. Mēs nodrošinam savām pacientēm pilnīgu privātumu, konfidencialitāti un cieņu.

Postnatāla fizioterapija (pēc dzemdībām)

Laiks pēc mazuļa nākšanas pasaulē ir saspringts, bet sāpes, urīna nesaturēšanas u.c. veselības problēmas var padarīt to vēl grūtāku. RA veselības centra fizioterapeiti palīdzēs Jums šādos gadījumos:

  • Sāpīgas un traucējas ķeizargrieziena rētas;
  • Iegurņa sāpes;
  • Iegurņa muskulatūras funkciju atjaunošana;
  • Urīna nesaturēšana;
  • Diastāze;
  • Muguras sāpes un sāpes plecos, rokās;
  • Palīdzēs atjaunot vispārējo veselības stāvokli un fizisko izturību.

Ginekoloģiskas saslimšanas

Pēc dažādām ginekoloģiskām operācijām (prolapss, noslīdējumi, histerektomija, u.c.) fizioterapija var ievērojami paātrināt atveseļošanās laiku un uzlabot vispārējo pašsajūtu. Mūsu centra fizioterapeiti apmācīs dažādas elpošanas un relaksācijas tehnikas, speciālus vingrojumus iegurņa muskulatūras tonusa atjaunošanai, ļaujot Jums atgūt veselību, pašsajūtu un pārliecinoši un ar prieku piedalīties savās iemīļotajās aktivitātēs.

Urīna nesaturēšana

Urīna nesaturēšana ir nepatīkama problēma, ar ko nākas saskarties sievietēm jebkurā vecumā. Apgūstot dažas vienkāršas fizioterapijas tehnikas un nostiprinot mazā iegurņa muskulatūru var palīdzēt šos traucējumus pārvarēt un atgūt mieru, enerģiju un dzīvesprieku.

Aizcietējumi

Aizcietējumi ir problēma, kas var piemeklēt jebkuru, bet biežāk no tā cieš sievietes, cīnoties ar diskomfortu ilgus gadus, kamēr situācija tiek atrisināta. Nereti problēmas cēlonis ir pārāk saspringta mazā iegurņa muskulatūra, tajā pat var veidoties trigerpunkti, padarot šo procesu vēl sāpīgāku un nepatīkamāku.

Stāvoklis pēc krūts dziedzeru operācijām

Pēc mastektomijas sievietes bieži cieš no diskomforta, tūskas un muskuļu saspringuma. Operācijas rētas var būtiski ierobežot kustību apjomu plecā un mugukaula kakla - krūšu daļā. Fizioterapija sniedz ievērojamus uzlabojumus šādos gadījumos, palīdzot atslābināt saspringtos muskuļus, mazināt tūsku un uzlabojot rētaudu mobilitāti